محصولات

محصولات ما شامل پرایمرها، لایه میانی و پوشش نهایی با بالاترین کیفیت میباشد

کیفیت برتر

به عنوان یک تولید کننده مواد ، با آزمایشگاه تحقیقاتی فوق پیشرفته، می توانید انتظار داشته باشید که محصولات ROMEX® با گذراندن کلیه عملیات آزمایشگاهی و اخذ کلیه تائیدیه های بین المللی میتواند کیفیت برتر را دارا باشد.

کیفیت محصولات ما با استانداردهای کیفی بالاتر از میانگین استاندارهای جهانی میباشد.

پرایمر

ROMPOX® 1009 می تواند به عنوان پرایمر، ملات آب بندی و پرکننده حفاری برای سطوح سیمانی در داخل و خارج از منزل و همچنین برای آب بندی کف به علت نفوذپذیری مناسب بخار استفاده شود. همچنین می تواند برای بتونه کاری آسفالت ریخته شده در فضای داخلی استفاده شود. ROMPOX® 1009 را می توان با روش های اسپری بدون هوا به دلیل رطوبت آب استفاده کرد. زمینه های کاربردی اصلی عبارتند از آب بندی کف و دیوار در انبارها، کفپوش صنعتی، کارگاه ها، نیروگاه ها و جایگاه های تماشاگران در استادیوم.

رنگ: رال رنگ استاندارد ظرف: 30 کیلوگرم

ROMPOX® 1503 به عنوان یک پرایمر به طور عمده در سطوح بتنی آغشته به نفت استفاده می شود.

رنگ: زرد شفاف ظرف استاندارد: 15 کیلوگرم

ROMPOX® 1504 یک رزین پرایمر برای بتونه کاری سطوح سیمانی با رطوبت بسیار زیاد (رطوبت باقی مانده حتی بیش از 6 سانتی متر) است. آن را به عنوان یک پرایمر و پرکننده برای پوشش ها و آب بندی ها استفاده می شود. ROMPOX® 1504 همچنین می تواند به عنوان یک پرایمر در بتن تازه (حدود روز سوم بعد از ریختن مواد) استفاده شود.

رنگ: زرد شفاف ظرف استاندارد: 30 کیلوگرم

OMPOX® 1505 یک رزین پرایمر برای آب بندی مویرگی سطوح سیمان (رطوبت باقی مانده ≤ 4 CM٪، سطوح متصل به انیدریت <0.5 CM٪، حرارت٪ 0.3 CM) است. آن را به عنوان یک پرایمر و پرکننده برای پوشش¬ها و آب بندی¬ها استفاده می¬شود.

رنگ: زرد شفاف ظرف استاندارد: 30 کیلوگرم

ROMPOX® 1505 Flex یک رزین پایدار انعطاف پذیر است که به عنوان یک ماده چسبناک و پرکننده در آسفالت ریخته گری سخت (داخل سالن) و سطوح سیمان، که در معرض افزایش ترشح استاتیک قرار دارند، استفاده می شود. ROMPOX® 1505 Flex همچنین تحت پوششهای انعطاف پذیر / چسبنده مانند ROMPOX® 1080 پوشش الاستیسیته یا پوشش PU / سیلانت استفاده می شود. ROMPOX® 1505 Flex همچنین به عنوان یک ماده جانبی برای رزین های رزین مصنوعی با مقاومت بالا استفاده می شود.

رنگ: زرد شفاف ظرف استاندارد: 30 کیلوگرم

ROMPOX® 1505 Flex یک رزین پایدار انعطاف پذیر است که به عنوان یک ماده چسبناک و پرکننده در آسفالت ریخته گری سخت (داخل سالن) و سطوح سیمانی و در معرض حالت استاتیک قرار دارند، استفاده می شود. ROMPOX® 1505 Flex همچنین تحت پوششهای انعطاف پذیر / چسبنده مانند ROMPOX® 1080 پوشش الاستیسیته یا پوشش PU / سیلانت استفاده می شود. ROMPOX® 1505 Flex همچنین به عنوان هزینه یک ماده جانبی برای رزین های مصنوعی با مقاومت بالا استفاده می شود.

رنگ: زرد شفاف ظرف استاندارد: 30 کیلوگرم

ROMPOX® 1506 به عنوان یک پرایمر برای سطوح سیمانی با رطوبت باقی مانده (= 6 CM٪) مناسب است. این یک سیستم رزین اپوکسی با کیفیت بالا است که در خاصیت نفوذپذیری دارد و همچنین برای ساخت مواد پرکننده، ملات سطح خود و ملات لایه ضخیم مناسب است.

رنگ: زرد شفاف ظرف استاندارد: 30 کیلوگرم

ROMPOX® 1506 OS یک رزین اولیه برای سطوح پر تردد است که در معرض بارهای مکانیکی بالا بدون ترک خوردن هستند، برای آب بندی مویرگی سطوح متصل به سیمان (رطوبت باقی مانده = 6 CM٪) به عنوان یک پرکننده آزمایش شده مطابق با استاندارد OS 8 در پارکینگ های مسقف و فضای باز، رمپ ورود و خروج، فضاهای پارکینگ و جاده های داخلی.نا مناسب برای سطوح در معرض هوا و فضاهای بدون سقف. گواهی تست برای سیستم OS 8 مطابق استاندارد DIN EN 1504-2 و DIN V 18206 برای حفاظت و نگهداری از اجزای پشتیبانی بتن.

رنگ: زرد شفاف ظرف استاندارد: 30 کیلوگرم

لایه میانی

ROMPOX® 1005 OS پوششی آماده برای مصرف، رنگ شده، خود همسطح شونده است که به عنوان پوشش پودری برای پوشش های پاششی به منظور اتصال مواد پاشیده شده استفاده می شود که برای سطوح پر تردد تحت بارهای مکانیکی بالا بهتر است .
ROMPOX® 1005 OS یک سیستم پوششی آزمایش شده با توجه به استاندارد OS 8 در کف پارکینگ های مسقف و فضای باز، رمپ ورود و خروج، فضاهای پارکینگ و جاده های داخلی مورد استفاده قرار میگیرد. برای سطوح در معرض هوا و فضاهای بدون سقف نامناسب است. گواهی تست برای سیستم OS 8 مطابق با استاندارد DIN EN 1504-2 و DIN V 18206 برای حفاظت و نگهداری از اجزای پشتیبانی بتن انجام شده است.

رنگ: رنگ ثابت استاندارد ظرف: 30 کیلوگرم

ROMPOX® 1009 می تواند به عنوان پرایمر، مواد آب بندی و پرکننده اثر خراش برای سطوح سیمانی در داخل و خارج از منزل و همچنین برای آب بندی کف مگنزیت و انیدریت به علت نفوذپذیری بخار مناسب استفاده شود. همچنین می تواند برای آب بند کردن آسفالت ریخته شده در فضای داخلی استفاده شود. ROMPOX® 1009 را می توان با روش های پمپ ایرلس به دلیل رطوبت آب استفاده کرد. زمینه های کاربردی اصلی عبارتند از آب بندی کف و دیوار در انبارها، کفپوش صنعتی، کارگاه ها، نیروگاه ها وجایگاه تماشاگران استادیوم.

ROMPOX® 1009 برای پوشش آب بندی های بخار مناسب است که برای رنگ آمیزی سطوح سیمان (از جمله با افزایش رطوبت) مناسب است.

رنگ: رنگ ثابت استاندارد ظرف: 30 کیلوگرم

ROMPOX® 1019 یک حلال آزاد و چسبناک برای پوشش رزین ، واکنش پذیر با مقاومت سایشی بالا است. جزء دسته بندی کفپوش های ضد لغزش به حساب می آید و قابلیت این را دارد که به راحتی تمیز شود. ROMPOX® 1019 به عنوان یک ملات آب بند ضد لغزش در تولیدات و صنایع خودروسازی، الکتریکی و دارویی و همچنین صنعت مهندسی و کارگاه های آموزشی استفاده می شود.

رنگ: رنگ ثابت استاندارد ظرف: 30 کیلوگرم

ROMPOX® 1070 یک ملات آب بندی برای سطوح سیمانی مانند بتن، گچ، کف، مقاطع انیدریت، آهن و فولاد است. این ملات به دلیل مقاومت خوبی که در برابر روغنهای معدنی، بنزین، بنزین سوپر، نفت سفید و دیزل در مناطقی با بارهای شیمیایی بالا مانند مناطق تولید در صنایع شیمیایی و پتروشیمی و صنعت خودروسازی استفاده می شود. از آنجا مقاومت شیمیایی خوبی دارد، ROMPOX® 1070 برای استفاده در صنایع غذایی و همچنین برای فرآیند تصفیه آب ، صنعت کامپیوتر، آشپزخانه، انبارها، آزمایشگاه ها، بیمارستان ها و صنایع خودروسازی مناسب است. ROMPOX® 1070 را می توان به طور مستقیم بدون اجرای پرایمر روی سطوح سیمانی اعمال کرد.

رنگ: رنگ ثابت استاندارد ظرف: 30 کیلوگرم

ROMPOX® 1204 یک ملات آب بند رنگی برای سطوح مرطوب سیمانی مانند بتن، گچ، کف، سیمان آزبست و آهن، فولاد و آلومینیوم است که دارای مقاومت شیمیایی عالی است. ROMPOX® 1204 به عنوان یک ملات آب بندی در مناطقی که در معرض بارهای شیمیایی بالا قرار دارند مانند صنایع شیمیایی و پتروشیمی، به دلیل مقاومت بسیار خوبی که در برابر روغنهای معدنی، بنزین، بنزین سوپر، نفت سفید و دیزل استفاده می شود. همچنین به عنوان یک آب بند در تولیدات نوشیدنی و صنایع غذایی به دلیل مقاومت بالا در برابر اسید لاکتیک، اسیدهای میوه¬ای و ترکیبات الکل و آب بالا، استفاده می شود.از این ماده به ویژه در کارخانجات پنیر و شیر و لبنیات استفاده می شود.

رنگ: رنگ ثابت استاندارد ظرف: 30 کیلوگرم

لایه نهایی

ROMPOX® 1005 یک پوشش آماده برای مصرف، رنگ شده، خود همسطح شونده ، پوشش چسبناک کف برای سطوح سیمانی و سطوح فلزی در مناطق تحت تاثیر بارهای شیمیایی و مکانیکی است. به خصوص در کارخانه های تولید برای کالاهای صنعتی با کیفیت بالا مانند صنایع الکترونیک، صنایع دارویی، صنعت خودرو، مهندسی و نیروگاه های اتمی استفاده می شود.

رنگ: رنگ ثابت استاندارد ظرف: 30 کیلوگرم

ROMPOX® 1005 OS آماده مصرف، رنگ شده، پوشش سطح کف برای سطوح پر رفت و آمد است که تحت بارهای مکانیکی بالا قرار دارند. ROMPOX® 1005 OS یک سیستم پوششی آزمایش شده با توجه به استاندارد OS 8 در پارکینگهای مسقف و فضای باز، رمپ ورود و خروج، فضاهای پارکینگ و جاده های داخلی است. نامناسب برای سطوح در معرض هوا و فضاهای بدون سقف.

گواهی تست OS 8 مطابق استاندارد DIN EN 1504-2 و DIN V 18206 برای حفاظت و نگهداری از اجزای پشتیبانی بتن.

رنگ: رنگ ثابت استاندارد ظرف: 30 کیلوگرم

ROMPOX® 1010 به عنوان یک سیستم پوشش پخش بخار در سطوح سیمانی در داخل و خارج از منزل استفاده می شود. بیشترین موارد استفاده آن برای پوشش سطوح کف در مناطق با رطوبت بالا مانند انبارها، کارگاه ها و گاراژ ها و همچنین برای استفاده خاص در پوشش های مگنزیت و سطوح انیدریت است.

رنگ: رنگ ثابت استاندارد ظرف: 30 کیلوگرم

ROMPOX® 1080 یک پوشش کشسان با خاصیت مقاومتی در برابر بارهای ضربه ای است. سیستم دارای رنگدانه، خود تنظیم، و از نظر شیمیایی مقاوم است و دارای وبه راحتی تمیز می¬شود. مناسب برای ساختمان های نوساز و تعمیر سطوح سیمانی، سطوح داخلی که با زیرسازی آسفالت و همچنین در ساختمان های فولادی مناسب است. از آنها در طبقاتی که دارای بارهای مکانیکی و شیمیایی بالا است مانند کارخانه های چاپ، شرکت های شیمیایی، گیاهان فاضلاب، پمپ بنزین ها یا صنایع نفتی استفاده می شود. همچنین می تواند در صنعت هواپیما و خودرو، کارخانه های رنگ، کلین روم و سالن های استادیوم مورد استفاده قرار گیرد. ROMPOX® 1080 همچنین به عنوان یک ماده ی الاستیسیته برای پوشش های بدون پاشش استفاده می شود.

رنگ: رنگ ثابت استاندارد ظرف: 30 کیلوگرم

پوشش ROMPOX® 1102 EA پوشش الکترواستاتیکی، مکانیکی و شیمیایی باربری است. این باعث می شود که پوشش به آسانی تمیز شود، در حالی که مقاومت سایشی بالایی دارد. پوشش ROMPOX® 1102 EA در مناطقی که نیاز به رسانایی الکترواستاتیکی بین 107 تا 109 ° دارند استفاده می شود. پوشش ROMPOX® 1102 EA برای سطوح بزرگ صنعتی مانند صنایع الکترونیک، آزمایشگاه ها، صنایع چاپ، اتاق های کامپیوتر استفاده می شود.

رنگ: رنگ ثابت استاندارد ظرف: 30 کیلوگرم

پوشش ROMPOX® 1107 ESD یک پوشش الکتریکی هدایت کننده، پوشش مکانیکی و شیمیایی باربری است. از آن در بخش تولید مانند صنایع الکترونیک، تولید تخته مدار، آزمایشگاه ها، سالن های عملیاتی، اتاق های کامپیوتر و صنعت خودروسازی استفاده می شود. این پوشش همچنین برای استفاده در مناطقی است که در معرض خطر انفجاراند مناسب هستند. این پوشش بر اساس استانداردهای ESD DIN EN 61340 بخش 4-1 (مقاومت اندازه گیری در برابر زمین) و 4-5 (اندازه گیری ولتاژ بدن / تنش) مورد آزمایش قرار گرفته است. ROMPOX® 1107 به راحتی تمیز می شود ودارای مقاومت سایشی بالا است. از لحاظ شیمیایی مقاومت در برابر مواد قلیایی، محلول های نمکی و اسیدهای رقیق شده و همچنین روغن معدنی و هیدروکربن های آلیفاتیک دارد.

رنگ: رنگ ثابت استاندارد ظرف: 30 کیلوگرم

ROMPOX®1507 یک پوشش کفپوش آماده برای مصرف، رنگ شده، خود همسطح شونده است که برای شرایط سخت در صنایع غذایی (مطابق با استانداردهای اتحادیه اروپا) توسعه یافته است و برای سطوح معدنی، بتنی و فلزی نظیر صنعت نوشیدنی، صنعت گوشت و ماهی، کشتارگاه و غیره و همه مناطق مرطوب مانند ماشین لباس شویی¬ها، آشپزخانه¬های صنعتی، مناطق بهداشتی و غیره.این پوشش به عنوان پوششی صاف و ضد لغزش موجود است.

رنگ: رنگ ثابت استاندارد ظرف: 30 کیلوگرم

ROMPUR® 2705 به عنوان یک سیستم پوششی با کیفیت بالا در زمینه های زیر استفاده می شود: طبقه صنعتی، اتاق نگهداری، گاراژ، صنعت خودرو، رمپ بارگیری، عرشه کشتی و غیره. این پوشش پلی اتیلن مقاوم به آب شیرین، آب شور و مواد تمیز کننده خانگی است. همچنیندر برابر نشت اسید، بنزین و روغن های سنگین مقاوم است.

رنگ: رنگ ثابت استاندارد ظرف: 30 کیلوگرم

ROMPUR® 2706 یک پوشش PU بسیار الاستیک است که در برابر نور واکنش درخشندگی نشان میدهد. این سیستم به عنوان یک سیستم پوشش دهنده با کیفیت بالا در صنعت، به ویژه در اتاق های ذخیره سازی و فروش، گاراژ، صنعت خودرو، رمپ های بارگیری و عرشه کشتی استفاده می شود. ROMPUR® 2706 به طور دائم در برابر آب شیرین، آب شور و مواد تمیز کننده خانگی مقاوم است. این پوشش همچنین در برابر نشت اسید، بنزین، روغن های سنگین و هیدروکربن های معطر مقاوم است.

رنگ: رنگ ثابت استاندارد ظرف: 30 کیلوگرم

محصولات مکمل

ROMPOX® 700 یک خمیر رنگی برای رنگ آمیزی رنگ های خنثی اسا که به عنوان پوشش و ملات آب بندی استفاد میشود.

رنگ: رنگ نمونه استاندارد ظرف استاندارد: 1 کیلوگرم

ROMPOX® 1104 ESD یک رنگ رسانا است که عنوان لایه رسانای الکتریکی استفاده می¬شود. این پوشش در زمینه های تولید در صنایع الکترونیک، تولید فیبر مدار چاپ، آزمایشگاه ها، سالن های عملیاتی، اتاق های کامپیوتر و صنعت خودروسازی استفاده می-شود. همچنین برای استفاده در مناطقی مناسب است که در معرض خطر انفجار هستند. بر اساس استانداردهای ESD (DIN EN 61340 بخش 4-1، 4-5، بخش 5-1، 5-2) مورد آزمایش قرار گرفته و شرایط مورد نیاز برای پوشش ESD و همچنین استاندارد DIN EN 1081 را برآورده می کند

رنگ: سیاه و سفید استاندارد ظرف: 10 کیلوگرم و 25 کیلوگرم

ROMPOX® 1450 رنگی جهت علامت گذاری رو سطوح صنعتی استفاده می گردد. با استفاده از ROMPOX® 1450 شما می توانید برای علامت گذاری سطوح، نشانه گذاری ، نشانه های جهت و ایجاد تصویر با استفاده از شابلون روی پوشش های کف بطور دائمی اعمال کنید.

رنگ: رنگ نمونه استاندارد ظرف: 15 کیلوگرم و 30 کیلوگرم

مسطح ROMPOX® 1106 ESD یک نوار مس یکپارچه است. فویل مس از مس الکترولیت خالص، الکتریکی رسانا، با خواص چسبندگی خوب در سطوح نرم ساخته شده به همین دلیل برای پوشش¬های آنتی استاتیک و رسانا به عنوان پوشش و سیستم های آب بندی مناسب است.

رنگ: رنگ مسی ظرف استاندارد: 20 فوت مربع.

ROMEX® 3217 یک اکسید سیلیزییم رنگی است و به عنوان ماده پرکننده برای ROMPOX® 1102 EA-coating 109 استفاده می شود.

رنگ: خاکستری ظرف استاندارد: 15 کیلوگرم

ROMEX® 1600 EP یک ملات ریخته گری با کیفیت بالا برای ماشین آلات و تجهیزات و حفظ اجزای ساخت و ساز و اجزای پشتیبانی پل است. این یک رزین اپوکسی فشرده با کیفیت بالا و خواص روان کننده بسیار خوب است ، به همین علت از آن در ماشین آلات و تجهیزات و نصب آن ها استفاده می کنند. با توجه به سخت شدن سریع و کاربرد ساده، بیشترین استفاده را در الحاق و نگهداری اجزای ساخت و ساز و اجزای پشتیبانی پل دارد.

رنگ: خنثی استاندارد ظرف: 25 کیلوگرم

پرایمرهای رزین اپوکسی 2 جزیی با طول عمر بالا بهترین پوشش برای تمام سطوح را ارائه میدهد و پوشش بر روی هر سطحی اعم از سطوح فلزی، بتنی، ویا آسفالت / قیر اجرا میگردد.پرایمرهای ROMEX® برای تمامی سطوح مناسب هستند. پوشش های ما با کیفیت بالا و ظرفیت تحمل بار زیاد و دارای خواص ضد لغزشی و مقاومت شیمیایی مطلوب می باشد. همچنین سیستم های آزمایش شده ما مانند پوشش OS 8 برای پارکینگ های فضای باز و مسقف مورد استفاده هستند. همچنین ROMEX® یکی از تامین کنندگان پیشرو در پوشش های الکترواستاتیک می باشد.

سیستم های پوشش ROMEX® با کف و بتونه کاری دیوارها محصور شده است. بتونه کاریهای اپوکسی و پلی یورتان برای حفاظت ایده آل برای تمام سطوح ارئه میشود . ما تمام خواسته های مشتریان خودشامل سطوح شیشه ای ، آیینه ای و همچنین سطوح مات ، زبر یا صاف، رنگی یا شفاف، تک رنگ، سه بعدی یا تزئینی را برآورده میکنیم. ROMEX® راه حل مناسب برای همه موارد ارائه میدهد.

Top